5F Studio

Торговий центр "Західний"

Проєктна пропозиція полягає у створенні сучасного торгового центру у місті Ужгороді в осередку епохи радянської архітектури кінця хх тс. Це сучасний,затишний та невеликий торговий центр для обслуговування мешканців свого району. Будівля виконана в стилі конструктивізму і достатньо співрозмірна з людиною. Поверховість споруди не вище 12 м з метою оптимального архітектурно-просторового вирішення території. В склал торгового центру входять такі приміщення, як : торгові площі для оренди (на 1-му та 2-му поверхах), приміщення торгового залу (супермаркету) із складськими приміщеннями, що мають вихід на розгрузочний майданчик, адміністративні приміщення та заклад громадського харчування, що має власну внутрішню сходову клітку та вихід на терасу  Родзинкою проєкту є відкрита тераса  на другому поверсі з прекрасним видом на гори, так як місто розташоване біля підніжжя Карпат.

Проектом передбачено умови для вільного пересування інвалідів та інших мало-мобільних груп населення.

Загальна площа ТЦ «Західний» 3‚96 тис.кв.м . Конструкція являє собою монолітний каркас, а фасадна система виконана з навісних вентильованих панелей, які дозволяють забезпечити довговічність, міцність, теплоізоляцію і морозостійкість. Окремою конструкцією на фасаді являються біл-борди, які потрапляють у поле зору і є дієвим інструментом для проведення разових і довгострокових рекламних кампаній. Проєкт на стадії реалізації, так як метою було забезпечення усіх норм комфорту в планувальних рішеннях і осередку довкілля.

5F Studio 5F Studio 5F Studio 5F Studio 5F Studio 5F Studio 5F Studio 5F Studio 5F Studio 5F Studio 5F Studio 5F Studio 5F Studio 5F Studio 5F Studio 5F Studio 5F Studio 5F Studio 5F Studio
  • +38 (068) 775-92-52
  • +38 (067) 371-76-75 (маркетолог)
  • 5fstudio.lviv@gmail.com
м. Львів, вул. Пасічна, 133а

Форма контакту

Дякую! Ваше повідомлення надіслано, очікуйте відповіді!