5F Studio

Вілла еліт-класу

Вілла в смт. Винники - це житло еліт-класу , яке забезпечить усі примхи та бажання людей, що мають смак до життя. У будинку усі приміщення досить просторі та наповненні функціоналом.

Об’ємне рішення продиктоване навколишнім середовищем. Ділянка, на якій розташовується об’єкт має досить стрімкий рельєф.

Територія будинку поділена на дві зони: приватну та загальну. Перед головним входом знаходиться ділянка загального доступу (парковка) на 4 паркомісця. Зі сторони загального доступу ділянка складає враження масштабності та заможності власника будівлі. Дане рішення підкреслює характер замовника/власника як впевненого та харизматичного.

Вулиця Галицька – композиційна, планувальна та житлова вісь. Завершенням та домінантою осі є запроектований об’єкт. На цю вісь зі сторони будинку виходять усі панорамні вікна.

На фоні лісопарку – вілла є акцентом та доповненням ландшафту та не іде в розріз з ним. При даній пропорції (1:2) будинок не виглядає агресивно по відношенні до вулиці та навколишнього середовища. 

Вхідна частина: права сторона (зона транспорту, в’їздна група), ліва сторона (сад, квітники та кущі) – створені задля максимального відкриття та відчуття простору.

Задній двір: сад з відпочинковим будинком та SPA. Головний акцент – відкритий басейн, який має ефект інфініті. Басейн стикується безпосередньо з панорамною вітриною вілли. Висота вітрини – два поверхи.

Принцип проектування. Будівля у два поверхи формує затишок і камерність у сприйнятті. Головна будівля вілли та будиночку не навантажують своїм масштабом. Щодо ландшафту тут планується посадка високих дерев. Сад має вихід безпосередньо у лісопаркову зону.

Висота будівлі задана таким чином, що блакитна лінія формується в один рівень дах-сад-ліс.

Внутрішньо-планувальні рішення. Цокольний поверх – виключно технічна частина ( паливна, вент. камери, насосна, технічні приміщення басейну, гардеробна зовнішнього одягу).

На першому поверсі розташовані кухня, столова, вітальня, домашній кінотеатр, тераси – зони, де мешканці та гості вілли можуть приємно провести час.

На другому поверсі спроектовані виключно спальні. Усі обладнані ванними кімнатами та гардеробними. Щодо головної спальні, вона додатково оснащена джакузі та додатковою гардеробною

Третій поверх – мансардний. В більшій прощі використовується як горище та тех. приміщення. А в центральній частині поверху спроєктована відпочинкова кімната.

5F Studio 5F Studio 5F Studio 5F Studio 5F Studio
  • +38 (068) 775-92-52
  • +38 (067) 371-76-75 (маркетолог)
  • 5fstudio.lviv@gmail.com
м. Львів, вул. Пасічна, 133а

Форма контакту

Дякую! Ваше повідомлення надіслано, очікуйте відповіді!